top of page
REALO realitná kancelária

O nás

Sme realitná kancelária REALO, na ktorú sa už mnohé roky obracajú tí, ktorí chcú predať svoju nehnuteľnosť alebo naopak, plánujú si kúpiť byt, rodinný dom, pozemok alebo inú nehnuteľnosť, prípadne hľadajú investičné príležitosti.

 

V rámci poskytovania realitných služieb sa zameriavame na výkup nehnuteľností a pomoc dlžníkom, ktorým hrozí dražba nehnuteľnosti a majú viaceré exekúcie.

V realitnej kancelárii REALO sme všetci hrdí na poskytovanie vysokej úrovne realitných služieb - či už chcete predať, kúpiť, prenajať samostatný byt alebo rodinný dom alebo dosiahnuť ciele pri zhodnotení bytovej alebo domovej výstavby. Vybudovali sme pevnú povesť stabilnej a spoľahlivej realitnej kancelárie.

Realitný trh monitorujeme neustále a prispôsobujeme naše metódy a prístup aktuálnym trendom a požiadavkám klientov. Preto sme pripravený zabezpečiť najlepšie realitné služby aj pri výkupe, predaji a prenájme komerčných nehnuteľností. Našim cieľom je premeniť často používané prázdne frázy na skutočnosť. Sme Vašim silným realitným partnerom.

Realitnú činnosť sústreďujeme na lokality, ktoré poznáme do detailov, a to primárne na Západné a Stredné Slovensko s dôrazom na Bratislavský, Nitriansky, Trnavský, Trenčiansky a Banskobystrický kraj. 

 

Realitní makléri zabezpečujú komplexný realitný servis či už vo vzťahu k rezidenčným nehnuteľnostiam (byty, rodinné domy, chaty, stavebné pozemky) alebo komerčným (obchodné priestory, polyfunkčné objekty, reštauračné a ubytovacie objekty, poľnohospodárske budovy a pozemky a pod.).

Výkup bytov a rodinných domov za hotovosť, aj keď je nehnuteľnosť v dražbe, exekúcii.

Nehnuteľnosť stále môžete predať, navyše oveľa výhodnejšie oproti dražbe. Pomôžeme Vám.

Postaráme sa o odborný a výhodný predaj bytov, domov, pozemkov a iných realít. 

Chcete KÚPIŤ nehnuteľnosť?

Pomôžeme Vám nájsť vysnívané bývanie alebo výhodnú investičnú príležitosť.

Neváhajte a využite bezplatnú konzultáciu

+421 947 113 022
info@realo.sk

Person talking on phone

Prečítajte si blogové príspevky:

bottom of page