top of page

Rozvod - Okamžitý hotovostný predaj nehnuteľnosti pred / po rozvode

Podľa súčasných štatistík, nie len vo svete, ale i na Slovensku, sa čoraz viac posilňuje tendencia, keď sa manželia rozhodnú pre rozvod. Tento jav ale prináša so sebou často nečakané a ťažké rozhodnutia.


Ak sa manželia z akéhokoľvek dôvodu rozhodli pre rozvod a majú v ich bezpodielovom spoluvlastníctve manželov (BSM) nejakú nehnuteľnosť, budú sa musieť zaoberať s otázkou ponechania alebo predaja všetkej nehnuteľnosti (domu a/alebo bytu), ktorý je, resp. bol v ich BSM.Ak sa manželia z akéhokoľvek dôvodu rozhodli pre rozvod a majú v ich bezpodielovom spoluvlastníctve manželov (BSM) nejakú nehnuteľnosť, budú sa musieť zaoberať s otázkou ponechania alebo predaja všetkej nehnuteľnosti (domu a/alebo bytu), ktorá je, resp. bola v ich BSM.


Ideálne je, ak chcú spoluvlastníci tohto druhu vyriešiť situáciu s nehnuteľnosťou čo najskôr a dôjde ku zhode názorov o jej budúcnosti. Ak sa tak stane, výkup nehnuteľnosti od bezpodielových spoluvlastníkov manželov umožňuje každej dotyčnej strane, aby si vedeli čo najskôr zabezpečiť oddelené, resp. samostatné bývanie.


Rozvedení manželia môžu celú záležitosť uzavrieť rýchlo a predať spoločnú nehnuteľnosť čo najskôr bez zdĺhavého a niekoľkomesačného čakania. RealitnaPomoc.sk vykupuje nehnuteľnosti pred rozvodom alebo po ňom, pričom kúpnu cenu vypláca expresne rýchlo v hotovosti spoluvlastníkom podľa ich vlastníckych podielov alebo dohody.

Práve sa rozvádzate alebo ste sa už rozviedli a chcete predať spoločnú nehnuteľnosť?

Vyžiadajte si nezáväznú hotovostnú ponuku!

Kontaktujte nás


Comments


Využite nezáväznú a bezplatnú konzultáciu

+421 947 113 022
info@realo.sk

REALO | Výkup nehnuteľností, výkup bytov, výkup domov rýchlo za hotovosť
bottom of page