top of page

Ako prebieha rýchly výkup nehnuteľností?

Samotný proces rýchleho hotovostného výkupu nehnuteľností (domov a bytov) realizujeme odborne, rýchlo a diskrétne, pričom celý postup môžeme rozdeliť do týchto 3 jednoduchých krokov:


1. KROK

Zavolajte nám a opíšte situáciu

Povedzte nám základné informácie o nehnuteľnosti, či sa jedná o rodinný dom alebo byt, kde sa nachádza, o stave nehnuteľnosti, potrebných opráv, či boli vykonané rekonštrukčné práce alebo je v pôvodnom stave. Tiež budeme potrebovať stručné zhrnutie okolností a dôvodov predaja nehnuteľnosti.


2. KROK

Stretnutie a obhliadka nehnuteľnosti

Po prvotnom telefonickom alebo mailovom kontakte radi prídeme za Vami na obhliadku nehnuteľnosti. Počas obhliadky skontrolujeme stav nehnuteľnosti, odhadneme prípadné rekonštrukčné práce a do 24 hod. Vám oznámime ponuku na hotovostný výkup nehnuteľnosti. Ak sa rozhodnete pre našu ponuku, dohodneme sa na ďalšom postupe výkupu.3. KROK

ZAPLATÍME VÁM DO 24 HODÍN

Zmluvnú dokumentáciu, potrebné podania a listiny pripravíme expresne rýchlo, navyše Vás bezplatne zastúpime v komunikácii so všetkými úradmi, bankou, správcom bytového domu, katastrom, exekútorom, dražobnou spoločnosťou, notárom, hypotekárnym špecialistom a pod. Po vybavení potrebnej administratívy uhradíme všetky náklady spojené s prevodom vlastníckeho práva nehnuteľnosti (správne poplatky za návrh na vklad, overenie podpisov a pod.). Vám do 24 hod. uhradíme výkupnú cenu.


Keď prijmete ponuku od RealitnaPomoc.sk, môžete predať svoju nehnuteľnosť skutočne rýchlo a to všetko bez stresu z:

  • vykonávania drahých opráv,

  • stretnutia s realitnými maklérmi,

  • upratovania, stálej "pohotovosti" nehnuteľnosti,

  • množstva o

  • obhliadok a návštev neznámymi osobami,

  • zvažovania ponúk, ktoré sa môžu ale nemusia uzavrieť,

  • potreby vysťahovať sa podľa plánu kupujúceho.

Výkup všetkých typov nehnuteľností realizuje RealitnaPomoc.sk tak, aby ste čo najrýchlejšie získali peniaze, pričom z dôvodu zefektívnenia predaja vybavíme kompletnú administratívu za Vás.

Chcete predať svoju nehnuteľnosť za hotovosť s okamžitou platbou?

Vyžiadajte si nezáväznú hotovostnú ponuku!

Kontaktujte nás!

Comentarios


Využite nezáväznú a bezplatnú konzultáciu

+421 947 113 022
info@realo.sk

REALO | Výkup nehnuteľností, výkup bytov, výkup domov rýchlo za hotovosť
bottom of page